Logo: Urząd Gminy Kurzetnik
Dzisiaj jest: 12/06/24, godzina: Aktualna godzina
Logo: BIP

Pozostałe aktualności

W związku z organizacją w dniu 26 czerwca 2021 r. imprezy pod nazwą ,,Kurzętnik Triathlon 2021” zamknięta zostanie część drogi wojewódzkiej numer 538 z Wawrowic do Marzęcic, ulica Południowa w Marzęcicach, droga gminna z Marzęcic do Kurzętnika oraz w Kurzętniku takie ulice jak Grudziądzka, Betoniarska oraz Dworcowa.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Kurzętnik
 
            W związku z organizacją w dniu 26 czerwca 2021 r. imprezy pod nazwą ,,Kurzętnik Triathlon 2021” zamknięta zostanie część drogi wojewódzkiej numer 538 z Wawrowic do Marzęcic, ulica Południowa w Marzęcicach, droga gminna z Marzęcic do Kurzętnika oraz w Kurzętniku takie ulice jak Grunwaldzka, Betoniarska oraz Dworcowa.
W godzinach 1000-1500 obowiązywał będzie bezwzględny zakaz ruchu pojazdów na w/w drogach oraz ulicach.
Po raz pierwszy na terenie Kurzętnika zostanie zorganizowana tak duża impreza sportowa, w której udział weźmie około 400 uczestników z całego kraju. Impreza ta będzie doskonałą okazją do zaprezentowania Naszej pięknej Gminy.
Za wynikłe utrudnienia i niedogodności w dniu imprezy serdecznie przepraszamy i proszę o zrozumienie, zachęcam także do aktywnego kibicowania sportowcom.
 
Wójt Gminy Kurzętnik
Wojciech Dereszewski

1 LIPCA 2021 ZŁÓŻ DEKLARACJĘ

Deklaracje

Deklaracje

Formularz A - budynki i lokale mieszkalne
Formularz B - budynki i lokale niemieszkalne

Nowa organizacja ruchu w obrębie Rynku w Kurzętniku obowiązująca od 10 czerwca 2021 r.

Zmiana organizacji ruchu ulica Rynek Kurzętnik

UWAGA!
W związku ze zmianą organizacji ruchu na ulicy Rynek w Kurzętniku prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nowa organizacja ruchu wejdzie w życie do dnia 10 czerwca 2021r.
 
 

MAŁE GRANTY DLA OSP TERMIN SKŁADANIA OFERT DO 28.05.2021 R.

Konkurs Kulinarny „Bitwa Regionów”

ZAWIĄZANIE SIĘ GMINNEGO KOŁA PSZCZELARZY

Uwaga! Zmiany w Systemie Powiadamiania Ratunkowego! Od 17 maja 2021 r. wszystkie wywołania kierowane na numer alarmowy 998 w województwie warmińsko - mazurskim będą obsługiwane przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie. Przedmiotowa zmiana ma przyczynić się do wyeliminowania fałszywych wywołań numerów alarmowych.

Dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia młodocianych pracowników w roku 2021 ze środków Funduszu Pracy

Dnia 26 marca 2021 r. zostało podpisane Porozumienie pomiędzy Wojewodą Warmińsko-Mazurskim, a Gminą Kurzętnik zabezpieczające środki finansowe na realizację  zadania "Dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia młodocianych pracowników w roku 2021 ze środków Funduszu Pracy". Zadanie realizowane jest w 100% ze środków Funduszu Pracy Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii i obejmuje dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia młodocianych pracowników. Wysokość dofinansowania określona jest odrębnymi przepisami.

Biuletyn nr 1/2021